O mnie

Witam wszystkich odwiedzających mój blog;)Beautifulbody Wiesława Olkowska

Wiesia Olkowska, Lat X, numer buta 37,5 🙂

Oficjalna strona:
www.wieslawaolkowska.pl

Całe swoje życie jestem związana z aktywnością fizyczną. Sport towarzyszył mi od lat wczesnoszkolnych.  Dlatego też ukończyłam studia na AWFie. Lekkoatletyka w szkole, gimnastyka, taniec, pływanie… wszystko jest fantastyczne..ale koleżanka namówiła mnie na trenig siłowy. I cóż… pokochałam to!

Moja edukacja, jak i samokształcenie poszła właśnie w kierunku szeroko rozumianej nauki o człowieku,  o żywności, różnego rodzaju treningu, suplementacji, psychologii itd. -wszystko to co sprawia, że czujemy się dobrze we własnym ciele i jesteśmy zdrowi. Są to bardzo szerokie tematy, ciągle się rozwijające, więc wciąż uzupełniam niezbędne wiadomości. Wiedzy nigdy dość!!

Gdy nasza praca związana jest z tym co lubimy robić na co dzień, to przychodzi nam z łatwością, bez bólu, niechęci i poczucia, że marnujemy swoje życie na rzeczy, które nie sprawiają nam przyjemności. To co było zajawką przerodziło się w pasję i styl życia. Nie wyobrażam sobie żeby było inaczej.

Próbuje także swoich sił w sportach sylwetkowych w kategorii bikini fitness. Sezon jesienny 2014/wiosna 2015 zakończony z sukcesem. Przebyta droga do wyjścia na scenę, to nauka o sobie, walka i kształtowanie charakteru. Nawet, gdy stoisz poza podium to są to lekcje bezcenne! Jestem dumna z siebie. W planach mam jeszcze parę startów, ale nie tylko w bikini ftiness.

Zakładam ten blog, ponieważ chcę podzielić się z Wami moim stylem życia- moją pasją. Część treści pewnie będzie dla Was odświeżeniem, ale będzie mnóstwo rzeczy, które mam nadzieje także pozytywnie Was zaskoczą 😉 Wiele tematów w większości dotyczących i powiązanych ze sportem i dietą znajdziecie właśnie tutaj:) Będą treści lekkie, ale mam nadzieje też i naukowe. Leniuchy znajdą tu dużą dawkę motywacji. Czytajcie, komentujcie, dyskutujcie, działajcie..:) Liczę na to, że uda mi się dać Wam porządnego kopa do działania.

Nie czekajmy aż stanie się jutro!

START And GO! 🙂