Balet dla dzieci Pruszków

Udostępnij:

Balet dla dzieci Pruszków

Kiedy: Czwartek

Godzina: 17:00

Czas trwania: 45 minut

Wiek: około 4-6 lat

Ilość osób: około 10 osób w grupie

Gdzie: w prywatnym studiu treningowym w Pruszkowie, ul. Wojska Polskiego 16a lokal 43 (piętro)

Prowadzący: Kamila Kołotko

Nasze zajęcia to nie balet wyczynowy.Ćwiczenia są dobrane do wieku dziecka, dlatego też nie stosujemy pozycji baletowych, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na rozwój stóp dziecka. Ćwiczenia są bezpieczne wpływające na pozytywny rozwój malucha.

Baby Balet – zajęcia taneczne z elementami tańca klasycznego

  • uczą podstawowych elementów tańca klasycznego poprzez zabawę
  • przenoszą w zaczarowany świat bajek
  • rozbudzają wrażliwość na piękno i estetykę ruchu każdego dziecka
  • doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy
  • dzięki muzyce klasycznej wyciszają, uwrażliwiają i pobudzają wyobraźnię

Informacje organizacyjne:

  • Na zajęcia obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.
  • Docelowe grupy to około 10 dzieci.
  • Po zajęciach można zdecydować o zapisaniu dziecka na zajęcia.

Chcesz zapisać się na zajęcia?

Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij do mnie wiadomość

+48 507 659 301

biuro@beautifulbody.pl

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Instruktor – Kamila Kołotko

Kamila jest założycielem Polskiej Akademii Tańca i wykfalifikowanym instruktorem tańca z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła kurs instruktorski na kierunku taniec w Mazowieckim Instytucie Kultury oraz studia magisterskie na kierunku pedagogicznym. Ponadto jest wieloletnią Mistrzynią Polski w tańcach polskich w formie towarzyskiej oraz zwyciężczynią na wielu ogólnopolskich turniejach. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz pasji do tańca i pracy z dziećmi potrafi połączyć na swoich zajęciach naukę z dobrą zabawą.

Szukasz zajęć dla dzieci, które będą wspierać ich rozwój i dawać dużo radości przez zabawę? – Nasze zajęcia spełniają oczekiwania dzieci i rodziców

balet-dzieci Pruszków
Studio treningowe

Beautifulbody – Sala do ćwiczeń dla dzieci

Zapisz się na zajęcia już dziś!

Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij do mnie wiadomość

+48 507 659 301

biuro@beautifulbody.pl

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Balet dla dzieci w Pruszkowie – zapisz się już dziś!

Czy wiesz, że balet jest wspaniałym sposobem na rozwinięcie wrażliwości dzieci i poprawę ich koordynacji ruchowej? Zapisz swoje dziecko na zajęcia baletu w Pruszkowie i pomóż mu w nauce podstawowych ćwiczeń oraz pozycji rąk. Balet to doskonała okazja do wyrażania siebie i uczenia się o własnych granicach. Zapisz swoje dziecko i ciesz się jego rozwojem!

Chcesz, żeby Twoje dziecko poznało sztukę baletu?

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko poznało sztukę baletu to nasze studio jest właśnie dla niego! Jesteśmy zespołem profesjonalnych nauczycieli, którzy są gotowi do udzielenia jak najlepszych lekcji dla Twojego dziecka. Na naszych zajęciach Twoje dziecko będzie miało okazję nie tylko poznać sztukę baletu, ale także rozwinie wrażliwość i koordynację ruchową.

Na naszych zajęciach Twoje dziecko będzie uczyć się podstawowych ćwiczeń, pozycji rąk i układów tanecznych. Nauczymy je wykonywać ruchy w sposób precyzyjny i grację. Zainteresujemy je pięknem baletu i pokażemy jak się dobrze bawić. Dzięki naszym zajęciom dzieci będą miały okazję poznać piękno baletu, a także dowiedzą się wielu przydatnych rzeczy na temat zdrowszego stylu życia. Gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie się bawić i uczyć na naszych zajęciach. Przekonamy je, że balet to wspaniała forma aktywności fizycznej i rozrywki. Przez cały czas będziemy uważnie obserwowali postępy Twojego dziecka i dostosowywać program do jego indywidualnych potrzeb, aby było ono jak najlepiej przygotowane do uczestnictwa w naszych zajęciach.

Dołącz do nas, a przekonasz się, że nasze zajęcia to nie tylko zabawa, ale także szansa dla Twojego dziecka na naukę podstawowych ćwiczeń, pozycji rąk i układów tanecznych. To doskonała okazja do rozwijania wrażliwości dzieci i koordynacji ruchowej. Daj swojemu dziecku okazję do poznania piękna baletu i doświadczenia wspaniałych chwil w naszej klasie baletowej.