Trening Personalny

Trening personalny z trenerem to znakomity sposób, aby dać sobie szansę i ułatwić osiągnięcie zamierzonego celu. Trenując ze mną masz pewność, że zadbam o odpowiedni dobór ćwiczeń dla Ciebie, ułożę indywidualny ukierunkowany na Twój cel plan treningowy, nauczę Cię poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, dam Ci motywację i siłę do działania.

Czy jesteś osobą, która chce:

 • schudnąć, zrzucić zbędne kilogramy,
 • wzmocnić ciało pod kątem zdrowotnym i dobrego samopoczucia,
 • wzmocnić ciało, gdyż doskwierają Ci bóle z powodu wieku czy urazów,
 • nabrać masy mięśniowej,
 • wymodelować sylwetkę, ujędrnić ciało, pozbyć się cellulitu,
 • poprawić swoje cechy motoryczne m.in.: wytrzymałość, siłę, gibkość, koordynację ruchową,
 • poprawić wyniki sportowe (jesteś biegaczem, triathlonistą, kolarzem, pływakiem, uprawiasz sporty zespołowe jak i inne sporty indywidualne – ukierunkuję trening na Twoją dyscyplinę),
 • przygotować się do sezonu np. narciarskiego,
 • zdać testy sprawnościowe np. na studia lub do służb mundurowych.
Trening Personalny Wieslawa Olkowska

Jeżeli jesteś jedną z tych osób to zapraszam Cię na wspólny trening.

Od czego zaczynamy?

keyboard_arrow_down
Trening personalny z Wiesławą Olkowską
 • Plan treningów, schemat działania i dobór ćwiczeń zależy od Twojego celu oraz wywiadu, który przeprowadzę na pierwszym spotkaniu. Opowiesz mi trochę o sobie, przeanalizujemy Twoją sylwetkę oraz sposób odżywiania.
 • Konsultacja treningowa odbywa się przed pierwszym naszym treningiem, dlatego zarezerwuj więcej czasu na pierwsze spotkanie
 • Dostosujemy ilość jednostek treningowych i ich czas do Twoich możliwości, aby nasze założenia były realne do wykonania.
 • Pomogę Ci dać z siebie 100%, aby osiągnąć jak najlepszy efekt.

Oferta Treningowa

keyboard_arrow_down

Trening Personalny w klubie fitness

Jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Daje duże możliwości w planowaniu swojego treningu. Różnorodność sprzętu czy wielkość powierzchni daje szerokie pole do działania. Trening z oporem doskonale kształtuję sylwetkę. Mamy większe szanse łatwych manipulacji w planie treningowym z wykorzystaniem bazy danej siłowni, co przekłada się na Twój stały progres.

keyboard_arrow_down

Trening Personalny u klienta lub outdoor

Nie masz czasu? Nie ma problemu.
Pomogę Ci dostosować plan treningowy do Twego celu z wykorzystaniem sprzętu jakim dysponujesz w domu. Pomogę w doborze dodatkowych akcesoriów. Ja także posiadam sprzęt, który mogę przywieźć ze sobą. Dostosujemy trening do warunków panujących u Ciebie.
Trening w zaciszu domowym jest świetną alternatywą i często uzupełnieniem planu treningowego wykonywanego na siłowni. Dobrze skonstruowany także wzmacnia i kształtuje nasze ciało.
keyboard_arrow_down

Plan Treningowy +2x Trening Personalny

Plan treningowy powinien być jak najmocniej dostosowany do Twoich możliwości. Dlatego też, nie preferuję rozpisywania planów treningowych online bez wiedzy na temat danej osoby.
Na pierwszym spotkaniu omówimy cele, dokonamy analizy sylwetki, sprawdzimy Twoje możliwości treningowe. Na kolejnym spotkaniu dam Ci indywidualny plan treningowy dostosowany do Ciebie i miejsca w którym ćwiczysz. Otrzymasz wskazówki na kolejne tygodnie, przeanalizujemy i nauczę Cię prawidłowo wykonywać założony plan.
Częstotliwość zmian planu treningowego jest dostosowywana indywidualnie w zależności od postępów.
keyboard_arrow_down

Pakiety treningów personalnych

Pakiet treningów daje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, gdyż cena pojedynczego treningu jest mniejsza. Ceny z rabatem zaczynają się od 8 treningów w miesiącu. Częstsze spotkania dają nam szansę na nauczenie prawidłowej techniki, poprawę złych nawyków wykonywania ćwiczeń, stałego monitorowania postępów, motywacji do osiągnięcia zamierzonego celu. Masz większe szansę na zapamiętanie wielu aspektów ważnych w prawidłowym treningu. To wszystko daje szansę na większy progres w czasie i realizację założonego planu.

Masz pytania? Potrzebujesz porozmawiać w sprawie Treningu Personalnego?

Trenerzy personalny i fizjoterapeuci z którymi współpracuję:

keyboard_arrow_down

Jako trener personalny Pruszków pomagam moim klientom wyznaczać i osiągać ich cele fitness. Niezależnie od tego, czy chcą schudnąć, zbudować mięśnie, czy po prostu poprawić swój ogólny stan zdrowia, opracowuję indywidualne plany treningowe i zapewniam wsparcie oraz motywację po drodze. Pracuję również z klientami nad ich odżywianiem, pomagając im dokonywać zdrowych wyborów, które będą wspierać ich cele fitness.