Dietetyk Warszawa

Szukasz Dietetyka w Warszawie? Ze mną zmienisz swoje nawyki na zdrowsze.

Żywienie ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i wygląd ciała. Niestety wciąż zbyt mała część społeczeństwa zdaje sobie sprawę, jak istotny jest sposób odżywiania. To ma być Twój styl, Twój sposób na zdrowe ciało i pogodę ducha, który będzie Ci towarzyszył do końca życia.

Czy jesteś osobą która:

 • chce schudnąć, zrzucić zbędne kilogramy, podnieść atrakcyjność swojego ciała?
 • chce pozbyć się częstych chorób gardła, ciągłego kataru, problemów skórnych, wzdęć, zaparć i wielu innych dolegliwości uprzykrzających codzienne życie?
 • chce pozbyć się lub zminimalizować efekty alergii?
 • cierpi na nadciśnienie tętnicze, cukrzycę, hashimoto, insulinooporność i wiele innych chorób i dolegliwości, które powstają lub nasilają się poprzez złe odżywianie?
 • jest sportowcem, i chce poprawić swoje wyniki sportowe, zadbać o formę i odpowiednią suplementację?
Dietetyk w Warszawie - Wiesia Siniakowicz

Jeśli Tak:

Pomogę osiągnąć Ci Twój cel!

Konsultacja dietetyczna Warszawa

Jest to pojedyncza usługa nie zobowiązująca do podjęcia dłuższej współpracy. Usługa jest coachingiem żywieniowym – indywidualne podejście. Moim zadaniem jest nauczyć Cię prawidłowego odżywiania. Dopiero gdy zrozumiesz, jak bardzo jedzenie wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie, będziesz mógł odżywiać się świadomie. Zmiana nawyków żywieniowych na lepsze, pozwoli osiągnąć nam cel do którego dążysz. Niezależnie czy celem jest poprawa zdrowia, odchudzanie czy poprawa wyników sportowych, wiedza i świadomość na temat żywienia, pozwoli Ci utrzymać efekty i poprawi jakość życia. Nauczysz się własnego ciała. Ono daje nam wiele wskazówek, ale w dzisiejszej zabieganej rzeczywistości, nikt nie zwraca na to uwagi, ba.. wiele reakcji uznaje się za nieistotne. Chcę Ci chce dać wędkę, a nie rybkę 🙂

Jak wygląda pierwsza konsultacja, pierwsza wizyta?

 • omówimy popełniane błędy żywieniowe
 • przeprowadzę wywiad zdrowotny i żywieniowy
 • przeanalizujemy Twoją sylwetkę
 • porozmawiamy o zdrowym stylu życia, o tym co należy zmienić
 • na podstawie konsultacji przekaże Ci moje uwagi i wskazówki do zmiany nawyków żywieniowych
 • zaproponuję Ci plan działania

Po przeprowadzonej pierwszej konsultacji, na podany przez Ciebie adres e-mailowy, otrzymasz zalecenia żywieniowe do wdrożenia w życie. W dokumencie opisane będą między innymi: zalecane dla Ciebie grupy produktów, sposób ich obróbki, czy też przykład tego, jak powinien wyglądać schemat posiłków w ciągu dnia, zmiany w celu poprawy rytmu dobowego, ewentualna dodatkowa suplementacja. Otrzymasz także pomoce dodatkowe, które ułatwią Ci wdrażanie zmian w żywieniu.

Aby konsultacja przebiegła sprawnie, a moje porady żywieniowe były jak najbardziej zindywidualizowane i uwzględniały Twoje potrzeby, schorzenia czy cele będę potrzebowała poniższych materiałów:

 • ankieta dietetyczna
 • spisany aktualny jadłospis  (najlepiej 7 dni włączając w to weekend)
 • karta pomiarów ciała oraz zdjęcia sylwetki – dokument zawiera tabelę oraz opis wykonania pomiarów i zdjęć
 • badania krwi – jeśli masz aktualne badania to bardzo się przydadzą, omówimy je w trakcie spotkania (nie są obowiązkowe)

Materiały do przesłania minimum dwa dni przed konsultacją.

Na kolejnych konsultacjach, na bieżąco będziemy analizować postępy, wprowadzać potrzebne zmiany.

Uwagi:

 • Konsultacja nie zawiera rozpisania typowej jadłospisu. Jest to oddzielna usługa. Jeśli jesteś zainteresowany poinformuj mnie.
 • Opłatę za konsultację należy uiścić przed datą spotkania oraz wysłać potwierdzenie wpłaty na e-mail. Dane do przelewu na dole strony. Po zabukowaniu terminu wyślę na Twój adres materiały do uzupełnienia.
 • Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic, umówimy się w miejscu dogodnym dla Ciebie. Jeżeli nie, konsultację możemy przeprowadzić online przez Skype.
Dietetyk Warszawa zmień swoje życie
Poradnia dietetyczna Warszawa

Pamiętaj, moje zalecenia nie są rozpisywane w 5 minut na kolanie, ani też nie są tworzone przez kopiuj wklej z internetu. Każda dieta jest opracowywana na podstawie wielu ważnych czynników, między innymi: analizy badań krwi, stanu zdrowia i przebytych chorób jak również indywidualnych upodobań oraz ustalonego celu. Spotkanie ze mną jest to moment,w którym musisz być szczery przede wszystkim sam ze sobą i swoimi żywieniowymi słabościami. Pokażę Ci, że zmiany są dobre.

Jeśli potrzebujesz porozmawiać w sprawie planu dietetycznego, zdrowego odżywiania, konsultacji – jestem do Twojej dyspozycji.

Dietetyk Online to doskonały sposób na uzyskanie fachowych porad i wskazówek żywieniowych bez konieczności opuszczania własnego domu. Nasz zespół zarejestrowanych dietetyków jest tutaj, aby pomóc Ci dokonywać zdrowszych wyborów i osiągnąć Twoje cele, niezależnie od tego, czy próbujesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej, czy po prostu poprawić swój ogólny stan zdrowia. Dodatkowo, oferujemy wygodną platformę internetową, która ułatwia rozpoczęcie i utrzymanie się na ścieżce. Więc dlaczego czekać? Zapisz się już dziś i pozwól nam pomóc Ci osiągnąć Twój pełny potencjał!

Jeśli chcesz uzyskać formę, trener personalny Pruszków jest świetną inwestycją. Trener osobisty może pomóc Ci ustalić i osiągnąć swoje cele fitness, czy chcesz schudnąć, zbudować mięśnie, lub po prostu poprawić ogólny stan zdrowia. A jeśli jesteś nowy w treningu, trener osobisty może również nauczyć Cię właściwej formy i technikę wszystkich swoich ćwiczeń.

Oczywiście, trenerzy personalni nie są tani. Ale jeśli jesteś poważny o uzyskanie kształtu, trener osobisty jest wart inwestycji. Tylko upewnij się, aby wybrać renomowanego trenera, który ma doświadczenie w pomaganiu ludziom osiągnąć ich cele fitness.