Dietetyk sportowy Warszawa

Szukasz dietetyka sportowego, który pomoże Ci dostosować dietę i suplementację do Twojej aktywności fizycznej?

To dobrze trafiłeś 🙂

Pomagam ludziom trenującym zarówno amatorsko jak i profesjonalnie w dostosowaniu odżywiania i suplementacji. Czasem ciężko jest pogodzić uprawiany sport z prawidłowym odżywianiem i pracą zawodową w szczególności mieszkając w zatłoczonym mieście, gdzie czas jest na wagę złota. Dlatego też moje porady są maksymalnie zindywidualizowane i dostosowane do Twoich potrzeb, abyś mógł osiągnąć jak najlepsze efekty.
Aktywność fizyczna osób uprawiających sport rekreacyjnie/zawodowo powoduje zwiększony wydatek energetyczny i większe między innymi zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Dochodzi do tego również proces regeneracji i wypoczynku, który trzeba umiejętnie wykorzystać.

Co da Ci odpowiednio skomponowane żywienie i dobrana suplementacja?

 • pomoże w poprawie wyników sportowych
 • przyśpieszy Twój proces regeneracji
 • przybliży do osiągnięcia celu do którego dążysz
 • pomoże w poprawie trenowanych cech motorycznych
 • poprawi wygląd sylwetki oraz ewentualne problemy zdrowotne, co przełoży się na lepsze samopoczucie i lepszy wynik sportowy

Z kim współpracuję:

Staram się pomóc tym, którzy tego potrzebują i chcą podejść do odżywiania w sposób profesjonalny stosując się do moich porad. Sama jestem osobą bardzo aktywną, dlatego bardzo dobrze rozumiem potrzeby moich klientów. Najczęściej współpracuję z:
 • osobami które chcą przygotować się do różnego rodzaju zawodów biegowych
 • osobami które chcą przygotować się do biegów extremalnych typu runmageddon
 • osobami, które chcą polepszyć swoje wyniki w sportach mieszanych np. triathlon
 • osobami które chcą ukształtować swoją sylwetkę. Jeśli chcesz wystartować w zawodach sylwetkowych, szczególnie bikini fitness, chętnie nakieruję Cię i przekaże swoje doświadczenia. Obecnie jednak nie szykuję osób na scenę.
 • osobami, które uprawiają sporty zespołowe np. piłka nożna
 • osobami, które chcą popracować nad swoimi wynikami w pływaniu
 • z każdą osobą, która uprawia dowolną aktywność fizyczną i potrzebuje profesjonalnej pomocy z zakresy odżywiania, suplementacji i treningu
Dietetyk sportowy - Wiesława Olkowska

Jak wygląda współpraca ?

Współpraca ze mną w zakresie dietetycznym to nie sucha dieta, ale konkretnie dobrane wytyczne dostosowane na podstawie Twoich wyników badań krwi, Twego trybu życia jak i dyscypliny jaką uprawiasz. Zalecenia ewoluują na podstawie Twoich i moich obserwacji zmian w organizmie, poprawy wyników sportowych czy też zdrowia. Przekazując Ci moje zalecenia przede wszystkim chciałabym, abyś zrozumiał dlaczego jest tak, a nie inaczej. Daję Ci wiedzę, narzędzia do dalszego działania, abyś potrafił sam odpowiednio kierować swoim odżywianiem i suplementacją w przyszłości.

Dokładny opis i sposób przygotowania się do konsultacji dietetycznej znajdziesz pod tym linkiem.

Co otrzymujesz:

W zależności od Twojego zaawansowania w temat dobrane będą materiały i wytyczne, jakie otrzymasz.

Czego ja potrzebuje od Ciebie:

Przed konsultacją zapoznaj się i przygotuj materiały potrzebne do przeprowadzenia spotkania wysłane na podany adres email. W razie problemów zapraszam do kontaktu.

Jeśli potrzebujesz porozmawiać w sprawie planu dietetycznego lub konsultacji – Jestem do Twojej dyspozycji.

Jako Twój trener personalny Pruszków będę współpracował z Tobą, aby wyznaczyć i osiągnąć Twoje cele fitness. Opracujemy spersonalizowany plan treningowy, który jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Zapewnię również motywację i wsparcie, aby pomóc Ci pozostać na dobrej drodze w Twojej podróży fitness. Razem możemy mieć pewność, że osiągniesz swój pełny potencjał jako zdrowa i sprawna osoba. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby zacząć osiągać swoje cele fitness!

Jeśli szukasz pomocy z dietą, to może warto rozważyć rozmowę z dietetykiem online. Może to być świetny sposób, aby uzyskać spersonalizowaną pomoc i porady bez konieczności opuszczania komfortu własnego domu. Plus, to może być bardziej przystępne niż wynajęcie tradycyjnego dietetyka.

Podczas poszukiwania dietetyka online, pamiętaj, aby przeczytać opinie i porównać usługi, aby znaleźć odpowiednie dopasowanie dla Ciebie. Będziesz chciał rozważyć takie rzeczy jak kwalifikacje dietetyka, doświadczenie i podejście do żywienia.

Jeśli masz jakieś konkretne pytania lub obawy, pamiętaj, aby wspomnieć o nich podczas rozmowy z potencjalnym dietetykiem.